Hrvatski Hrvatski Čeština‎ Čeština‎ Nederlands Nederlands English English Français Français Deutsch Deutsch हिन्दी हिन्दी Italiano Italiano Русский Русский

Klárka S.

Klárka trpí cystickou fibrózou. Toto onemocnění postihuje především plíce a trávicí trakt, kde se hromadí hustý hlen. Nemocní trpí častými infekcemi a mají trávicí potíže a dalšími přidruženými nemocemi jako cukrovka apod. Klárka měla před léty také velmi nízkou imunitu a museli jsme jí podkožně aplikovat imunoglobulin, teď má hodnoty imunity hraniční. Díky tomu, že se Klárka dostala do rovnováhy tak se jí velice zlepšily všechny testované hodnoty. Zvýšila se jí odolnost vůči infekcím, v průběhu půl roku nebyla nemocná, i když se dostala do kontaktu s nemocnými dětmi a zlepšila se jí chuť k jídlu, z čeho máme velkou radost. 29,7:1 - První Balance Test, 5,9:1 - Druhý Balance Test

Měla jsem bolesti hlavy, migrény a otoky očních víček, trávicí problémy - potravinové intolerance a nadýmání. Byla jsem často unavená a prožívala první potíže se zrakem v presbyopickém věku. Díky tomu, že jsem se dostala do rovnováhy, tak se bolesti hlavy a otoky očí přestaly postupně objevovat a úplně zmizely potravinové intolerance. Zlepšila se kvalita spánku a používání brýlí je odloženo.
Petra Tkáčová16,6:1 - První Balance Test, 1,6:1 - Druhý Balance Test
Trpěla jsem bolestí kolen, celkovou únavou, ráno se mi těžce vstávalo a měla jsem dlouhodobě bolest (asi zánět) v ramenou i špatné zažívání. Jakmile jsem dosáhla rovnováhy, všimla jsem si, že mě koleno vůbec nebolí ani při běhu 10km. Únava je pryč, ráno vstávám odpočatá plně pohyblivá, zánět v ramenou je pryč a zažívání se upravilo.
Zuzana Trávničková17,7:1 - První Balance Test, 8,9:1 - Druhý Balance Test
Týden po očkování na klíšťovou encefalitidu s velkými akutními bolestmi jsem ochrnula na levou ruku s rozsahem pohybu cca 10cm. Byl postižen nervový systém vzhledem k vyléčené (7 let) borelióze. Díky vyššímu omega 3 indexu v krvi došlo ke zlepšení hybnosti ruky, Ustání bolesti do cca 1měs. Do 2měs. stav upraven a ruka je plně hybná. Zlepšení koordinace, pozornosti, soustředěnosti.
Eva Grégrová10,5:1 - První Balance Test, 2,1:1 - Druhý Balance Test
Měla jsem bolesti kloubů při menstruaci, špatně jsem spala. Nyní se blížím do rovnovážného stavu a už vymizely bolesti při menstruaci + upravení menstr.cyklu,. Psychicky jsem více vyrovnaná, mám mnohem více energie, nemám bolesti z artrózy kyčlí, mnohem lépe a kvalitněji spím, mnohem rychlejší průběh virózy.
Helena Spěváková24:1 - První Balance Test, 4,6:1 - Druhý Balance Test
Bývala jsem velmi unavená, bez energie, bolely mně klouby. Teď mám více chuť do života, jsem víc produktivní. Zlepšila jsem se ve škole, při běhu netrpím tolik bolestí kolen.
Aneta Prudková, studentka, 21 let8,6:1 - První Balance Test
U mně byl vždy problém v nachlazení, angínách. Špatná paměť, zvýšená únava a snížená soustředěnost. Potvrzuji, že nyní je zkrácena doba rekonvalescence při nachlazení. Lepší paměť, soustředěnost. Mnohem více energie, pohotové reakce, psychická odolnost vůči tlaku.
Lucie Kučerová, laborantka23,2:1 - První Balance Test, 4,2:1 - Druhý Balance Test
Trpěl jsem neperiodickou celoroční alergickou rýmou - zhruba 2x týdně jsem užíval léky Cezera na potlačení s tímto spojených problémů. Nyní v časovém horizontu cca 3 týdnů pociťuji díky zlepšení rovnováhy trvalý nárůst vitality / energie. Postupně ustupují projevy alergické rýmy a Cezery již používám velmi výjimečně.
Jiří Grégr, fotograf15:1 - První Balance Test, 3:1 - Druhý Balance Test
Měl jsem problémy se žaludkem, kde jsem pravidelně každou noc zažíval, že se mi vracely žaludeční šťávy do úst až mně to probudilo. Samozřejmě mně hrozně pálila žáha. Díky zlepšení poměru omega 6 : omega 3 mi potíže zmizely.
Alexandr Švarc18:1 - První Balance Test, 5:1 - Druhý Balance Test
Měl jsem nehodu na motorce - pohmožděné rameno a noha. Vypadalo to na operaci a byly veliké bolesti. Naštěstí se vše díky zlepšení rovnováhy srovnalo a operace se konat nemusela. Mám stále více energie a lepší regeneraci po sportu.
Josef Škeřík9,8:1 - První Balance Test, 3,5:1 - Druhý Balance Test
Často jsem zapomínala, trpěla bolestmi hlavy a měla málo energie. Teď mám mnohem více energie a bolesti hlavy ustupují.
Lada Pilařová9,8:1 - První Balance Test, 4,6:1 - Druhý Balance Test
Měl jsem časté bolesti hlavy a špatné zažívání. Díky tomu, že jsem se dostal do rovnováhy mě už hlava nebolí a zažívání se lepší.
Martin28:1 - První Balance Test, 4:1 - Druhý Balance Test
Měl jsem vysoký krevní tlak, zánět v koleni a alergie. Nyní pociťuji zlepšení imunity, rychlejší regeneraci a snížení výskytu zánětů.
Zoltan Murányi17,4:1 - První Balance Test, 3,1:1 - Druhý Balance Test
Mal som vysoký tlak, zlý cholesterol, bolesti kĺbový, chronicky angínu. Vďaka tomu, že som sa dostal do rovnováhy, som sa zbavil všetkých týchto problémov.
Igor Hraško21,3:1 - První Balance Test, 2,8:1 - Druhý Balance Test
Trpěla jsem migrénami, únavou, kožními problémy, měla jsem alergie na léky a občas bolesti kloubů. Nyní mám více energie, lepší kvalitu pleti, vlasů, zbavila jsem se migrén a kožních problémů, bolesti kloubů, ranní ztuhlosti a zvýšila se mi imunita.
Jana Stůjová7:1 - První Balance Test, 3:1 - Druhý Balance Test
Měl jsem vyšší hladinu cholesterolu i hladinu kyseliny močové s dnovými záchvaty. Díky lepší rovnováze se mi postupně zlepšily (snížily) hodnoty cholesterolu a upravila se i hodnota kyseliny močové.
Marek Wicherek16,4:1 - První Balance Test, 3,1:1 - Druhý Balance Test

Lev Simone Fedorčák

Příběh mentálně retardovaného chlapce

Svědectví Lva Simona Fedorčáka, jež byl přidušený po porodu. Vše se zprvu zdálo být v pořádku, ale zdravotní stav malého Lva Simona se zhoršoval. Kdo pochybil, a co pomohlo zjistíte ve video výpovědi matky Danielle Lady Fedorčákové.
Danielle Lada FedorčákMatka Lva Simona Fedorřáka

Jaký je váš příběh?

Chcete se podělit o svůj příběh?

Napište nám jej na
info@zinzinogroup.com

Poselství Lianne Šormové

Boj s onemocněním štítné žlázy a klíč k 13. komnatě a cesta ke zlepšení zdraví a podporu imunity.
Lianne Šormová, kouč, tenistka